در حال بارگذاری... لطفا صبر کنید...!

 

نمای ورودی کارخانه
Factory
پیدایش:
گروه بازرگانی تولیدی ماهسان صنعت در سال 1381 توسط آقای مهندس حسین بیرام زاده با هدف تولید و توزیع انواع پروفیل MDF با روکش PVC بنا نهاده شد. پس از چندین سال فعالیت بازرگانی، در اختیار گرفتن سهم عمده بازار، نیاز روز افزون به دسترس بودن محصولات با کیفیت داخلی و در جهت استقلال و خودکفایی کشور، فعالیت تولیدی کارخانجات صنعتی آیدا از سال 1385 آغاز شد.

درباره ما

Mahsan Industrial Group

چشم انداز

هم اکنون کارخانجات صنعتی آیدا در منطقه صنعتی ماهدشت کرج با بیش از 150 نفر پرسنل در زمینی به مساحت حدود 60 هزار مترمربع و سطح زیربنای بالغ بر 32 هزار متر مربع فعالیت می نماید.

در حال حاضر گروه کارخانجات صنعتی آیدا بزرگترین و مدرنترین تولید کننده انواع پروفیل، دیوارکوب و صفحات MDF با انواع روکش های PVC و نیز روکش های براق (High Gloss) در ایران و خاورمیانه است و بزودی محصولاتی از جمله صفحات کابینت آشپزخانه(تاپس)، صفحات(MDF و تخته خرده چوب) ملامینه و پارکت HDF را با استفاده از ماشین آلات مدرن و مطابق با بروزترین دانش فنی دنیا تولید خواهد نمود.

Mahsan Industrial Group

اهداف

هدف این مجموعه، تولید با کیفیت انواع مواد اولیه مورد نیاز صنعت چوب کشور با اصل مشتری مداری است، بطوریکه ضمن ارائه محصولات بر پایه آخرین سلیقه ها برای ساخت مصنوعات مورد نیاز خانه ها، مراکز اداری و اماکن عمومی ایران زمین به صادرات انواع محصولات تولیدی خود به کشورهای مختلف بپردازد.